Velkoobchodní systém

Když není v poslední době ideální počasí, které se teď hodně mění, z hodiny na hodinu rád používám feeder mix červený kapr. Vždy to rozmíchám trochu řitčí aby to krásně kalilo a kapři mi na to vždy skvěle reagují.

Ondra Karlovsky

Na druhou rybačku jsem vyrazil opět na krátkou vycházku na svazovou vodu, ale tentokrát mi SATAN žádnou rybu nepřinesl. Naopak se nenechalo zahanbit boilies Mrtvý Korýš balanc a přineslo mi zatím nejtěžší rybu této sezóny.

Velikonoční výprava s parťákem.

Vydali jsme se s parťákem po dlouhé době na slepé rameno Dyje. Vytipovali jsme si jedno místo a usadili se. Chvíli po nahození se mi podařilo zdolat menší červenku. Vypadalo to, že v dané lokalitě nějaké rybky jsou. Na druhý den jsem se přemístil o pár metrů dál po proudu, kde byl naplavený strom a různé překážky. To místo se stalo zlatou žilou výpravy. Po dvou hodinkách, co jsem prohodil pár kuliček SLUNEČNICE mi přišel kapřík 62 cm.

Zdar všem příznivcům rybářského cechu. Než vše zavřeli, stihl jsem utéct na 2 dny na Labe . Průtok byl šílený, ale to mě neodradilo. Vidina chvilky u vody byla silnější. Mlha, že se dala krájet ani slunko nevylezlo. Když to píplo, tak se povedl vytáhnout tenhle Labský bojovník, kterému zachutnala 25mm Balanc Mrtvola. Všem v této době (jak jen to bude možné) přeji spousty krásných chvil a to nejen u vody.
Za CSV Tomáš Klusáček

A opět MRTVÝ KORÝŠ, boduje vždy a všude. Milan Trešl

Stránky

Kategorie

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu