Velkoobchodní systém

Když se karta obrátí

Když se karta obrátí 1.den

V květnu jsem podnikl několik výprav na různé úseky řeky a dokonce z nostalgie jsem strávil víkend na mojí nejoblíbenější pískovně. Bohužel kamkoli jsem přijel se ryby třely, nebo byly v úplné letargii. Po tomto nezdárném období vyrážím opět na dolní tok Labe. Předpověď počasí slibuje ochlazení a silné bouřky. Ještě před větším přívalem dešťů dostávám první záběry na boilies beton Korýš 25 mm a libuji si, jak je současný průtok řeky pro rybolov příznivý…….

Když se karta obrátí 2.den

Po prvním úspěšném dni přicházejí slibované bouřky. Průtok řeky se rázem mění a udržení mých nástrah začíná být velký problém. V podstatě celý den trávím v bivaku nebo v prsačkách a pláštěnce. Nicméně po větším zákrmu mixu boilies Korýš a halibut pelet přichází záběr od pořádného labského ,,hrbáče“. Ryby mám na krmném místě a je zapotřebí i přes nepříznivé podmínky zamakat....

Když se karta obrátí 3.den

Po propršeném dni přicházejí konečně první sluneční paprsky. Průtok řeky je stále hodně silný, alespoň už nečistot teče méně. Neustále se snažím úspěšnou kapří stezku udržovat dostatečně prokrmenou. Z ulovených kaprů boilies Korýš doslova teče. Na udržení montáže v potřebné vzdálenosti využívám namísto olova dlažební kostku a návazec mám o délce cca 40 cm. Za vynaložené úsilí na konci výpravy jsem ještě odměněn dalšími parádními říčními rybami. Balím, jsem unaven, ale spokojen. Plný zážitků odjíždím domů. 

Za CSV Aleš Váňa

 

1.den
1.den
1.den
1.den
2.den
3.den
3.den
3.den
3.den
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu